Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Wspierania Rodziny

Witaj na stronie!

Zajmujemy się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną dorosłych. W naszym gabinecie zajmujemy się: pomocą psychologiczną w sytuacjach kryzysowych, psychoterapią indywidualną osób dorosłych, terapią par, małżeństw i rodzin, badaniami psychologicznymi. Głównym naszym celem jest wspieranie człowieka w rozwiązywaniu problemów i w podejmowaniu decyzji dnia codziennego. Ważne wydaje nam się odkrywanie mocnych stron tkwiących w każdym człowieku. Rozumiemy psychoterapię jako sprawdzony i skuteczny sposób na rozwój osobisty i społeczny.

Prowadzimy poradnictwo dietetyczne i edukację żywieniową dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizujemy się w żywieniowym leczeniu nadwagi i otyłości, a także chorób cywilizacyjnych. Oferujemy profesjonalną pomoc neurologopedyczną skierowaną do osób dorosłych, które wskutek różnych czynników (wypadków, urazów, chorób,) utraciły lub mają trudność z opanowaniem prawidłowej zdolności mowy.

Pomagamy młodym ludziom, młodzieży uzyskać prawidłową dykcję i intonację logopedii medialnej dla osób występujących publicznie, aktorów, dziennikarzy. Prowadzimy ćwiczenia misji głosu w przygotowaniu do egzaminów do szkół aktorskich.

Centrum zatrudnia wyszkolonych profesjonalistów, podnoszących stale swoje kwalifikacje. Nasi specjaliści to lekarze psychiatrzy, psychoterapeuci, neurologopedzi, dietetycy z certyfikatami, lub w trakcie wieloletnich szkoleń, superwizujące swoją pracę. Staramy się, by o naszych pacjentów dbali lekarze i psychologowie prezentujący wysoki poziom etyczny, dbamy o dyskrecję.

Niczego nie możemy innych nauczyć,
możemy jedynie pomóc im poznać siebie samych
Galileusz

Polecamy

Biofeedback
EEG BioFeedback jest metodą, która pozwala na zmianę charakterystyk własnych fal mózgowych poprzez korzystanie z otrzymanych zwrotnie informacji o przebiegu pracy mózgu. Osoba trenująca poprzez aktywny udział w treningu, uczy się modyfikować wzorzec fal mózgowych....
Więcej…

Pomoc psychologiczna
Zapraszamy, gdy: - doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi, - doświadczasz trudności w relacjach z rodziną, partnerem, - trudno Ci zrozumieć samego siebie i swoje zachowania, - przeżywasz lęk...
Więcej…